צור קשר

אודות גדות

בכל הנוגע לטיפול בכימיקלים - העולם מגיע לגדות.
קבוצת גדות היא מובילה בינלאומית  בשילוח, אחסון והפצה של כימיקלים נוזליים, שמנים, וחומרים אחרים, עם מומחיות בחומרים ממיסים מסוכנים, ובכימיקלים ייחודיים.
מאז היווסדה ב- 1959, גדות צמחה והפכה לתאגיד בינלאומי שבסיסו בישראל ובאירופה. כלל החברות בקבוצת גדות מעסיקות למעלה מ-800 אנשי מקצוע בכל רחבי העולם. הקבוצה, שנרכשה בשנת 2007 על ידי תאגיד Ampal (NASDAQ:AMPL)  מהווה כעת חלק מקבוצת מרחב, אחת מחברות האחזקה הגדולות בישראל, הפעילה בתחומים רבים— החל מאנרגיה וגז טבעי, אנרגיה מתחדשת, כימיקלים ולוגיסטיקה, ועד לטלקום ושידור.

פריסה עולמית עם מגע מקומי

מרכז  הפעילות התפעולית של קבוצת גדות נמצא בישראל, שבה היא נחשבת לארגון הדומיננטי ביותר בהפצת כימיקלים, ובאספקת כימיקלים בצובר (בתפזורת) ושל חומרי גלם אחרים. קבוצת גדות מייצגת רבים מהיצרנים הגדולים בעולם של כימיקלים גולמיים, והיא מאפשרת לחברות ישראליות להשיג את החומרים הטובים ביותר שהעולם מציע. מחלקת ה- IT  והתשתיות מהווה חלק בלתי נפרד מגדות ומבטיחה ללקוחות החברה תפעול מתקדם, מערכות חדשניות, ושירות איכותי.
יצרנים בינלאומיים סומכים על גדות שתנהל עבורם את כלל הלוגיסטיקה המורכבת, המקשרת בין יצרנים בינלאומיים לבין בסיס לקוחות נרחב בישראל. הלקוחות של גדות – החל מהמכבסות הקטנות ביותר וכלה בחברות הגדולות ביותר בתחומי האלקטרוניקה, המזון, הכימיה,והתרופות – יודעים שהם יכולים לסמוך על גדות שתספק מוצרים איכותיים עם שירות בטוח, יעיל, וחסכוני.

גישה משולבת לשרשרת הערך של כימיקלים

קבוצת גדות מאורגנת ב- 5 חטיבות – סחר והפצה, תפעול, החטיבה הימית, פתרונות סולאריים ואגרו. הקבוצה משלבת פעילויות ויכולות מגוונות כדי לספק מענה מקיף לכל צרכי האספקה והאחסון של כימיקלים, לאורך שרשרת הערך שלהם.
גדות מטפלת בכל משימה— החל מרכש ואחסון וכלה בהובלה, הפצה, ואספקה, כאשר היא מספקת למעלה מ - 4,000 מוצרים. גדות שומרת על מלאי לצורך אספקה בדיוק בזמן הנדרש (just in time), ומציעה שירותי back-to-back  ומשלוחים על פי דרישה, כדי להבטיח שירות ברמה הגבוהה ביותר.

מחויבות מלאה לאיכות ולבטיחות

כדי להבטיח איכות ובטיחות, גדות עומדת בתקן המחמיר של 9000:2000 ISO ומקפידה על כל התקנות הסביבתיות. בנוסף, החברה מפעילה מעבדות פנימיות משלה לניתוח מצב איכות הסביבה. וכמו כן היא מתפעלת מערכת ניטור סביבתי המאושרת על פי תקני   ISO 1400ועל ידי מכון התקנים הישראלי.

שותפים להצלחה בשרשרת הערך של הכימיקלים

קבוצת גדות הכוללת עסקים הפרוסים בכל רחבי העולם, בסיס לקוחות מתעשיות שונות, קו מוצרים מגוון ותשתית פיננסית יציבה - ממוצבת באופן מושלם להשגת הצלחה וצמיחה מתמשכות. בכך מבטיחה הקבוצה מצוינות לכל אורך שרשרת הערך של כימיקלים.

עבור לתוכן העמוד