לחיפוש באינדקס התכשירים המלא שלנו

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ איתנו?

חיפוש מוצר באתר

מלכודת יריעה צהובה דביקה / Yellow Sticky Trap / مصديه لاصقه صفراء

אריזת גליל: 100X 18 (עם סכין חיתוך מוצמדת)

מותאם לבית ולגן:

אריזת גליל: 100X 18 (עם סכין חיתוך מוצמדת)

מלכודת יריעה צהובה דביקה הינה יריעת פלסטיק מצופה דבק משני צידיה. חרקים נמשכים לצבע הצהוב, ונדבקים ליריעה המצופה דבק, ללא יכולת להשתחרר מהדבק.

אופן היישום:

היריעה הצהובה הדביקה יכולה להיות מודבקת במיגוון רחב של משטחים כגון קירות, עמודים, לוחות, או תלויה בין שני עמודים, בין שני קירות, בין שני עצים וכו'.

הוראות שימוש:

הוראות הדבקה על משטח: גזור את אורך הגיליון הדרוש לכיסוי המשטח שאליו הוא יודבק. קלף את שכבת הנייר בהדרגה תוך הדבקה על פני המשטח, מתח והחלק את היריעה תוך כדי הדבקה, כדי להבטיח כיסוי רחב ככל האפשר של המשטח. לאחר שהדבקת את היריעה על המשטח, קלף את שכבת הנייר בצד החשוף של היריעה.

תלייה בין שני עצמים:כאשר רוצים לתלות את היריעה בין שני עצמים, יש לקלף את הנייר מהקצה האחד של היריעה ולהדביק אותה לעצם האחד. לאחר מכן, יש למתוח את היריעה לכיוון העצם האחר ולחתוך את האורך הדרוש. אז לקלף את הנייר ולהצמיד אל העצם האחר. לאחר שהיריעה מתוחה, ניתן לקלף את שאר הנייר משני צידי היריעה ולחשוף את שני משטחי הדבק. אנו ממליצים כי המרחק בין שני העצמים לא יעלה על 4 מטרים. עדיף למתוח את היריעה בשעות החמות ביותר של היום כדי להשיג אורך מקסימלי.

הורדות

דף מוצר להורדה

Agronews

עיתון מקצועי וחדשות עדכניות