חיפוש מוצר

ראשי
סוג מוצר
גידול
מוצר
טקסט חופשי
אגרו מעל טיקר

אודות גדות אגרו

הסמכת ISO

 

גדות אגרו הוא שמה החדש של חברת אחים מילצ'ן שנוסדה בשנת 1950 לאחר שנרכשה בשנת 2010 ע"י קבוצת גדות. בראשית דרכה עסקה החברה בעיקר בשיווק דשנים מתוצרת מקומית. בשנות השישים של המאה ה- 20 הרחיבה החברה את פעילותה בחקלאות והתקשרה עם חברות בינלאומיות המייצרות תכשירים בתחום הגנת הצומח וכן עם חברות זרעים.

 

בצוות גדות אגרו אנשי מקצוע האמונים בייעוץ, בהדרכה, בניסויי שדה חקלאיים בתחומי הגנת הצומח, מווסתי צמיחה, זרעים, תברואה, טיפול בפרח הקטוף ובהתאמתם לצרכי החקלאות בישראל.

 

בתחום הגנת הצומח, החברה מייצגת חברות בינלאומיות בעלות מוניטין מהגדולות בעולם,

ביניהן: Bayer CropScience, Syngenta, DuPont, Arysta LifeScience, Chemtura AgroSolutions, Fine 

 

התכשירים המתפרסמים באוגדן זה נמצאים בשימוש נרחב בגידולי שדה, בגן הירק, בהדרים, בגפן, בעצי פרי, בפרחים וכן בשטחי בור ויער.

רשימת התכשירים כוללת:

א. קוטלי עשבים.

ב. קוטלי פטריות וחיידקים.

ג. קוטלי חרקים, אקריות ונמטודות.

ד. מווסתי צמיחה.

ה. אחרים: תכשירי שיטוח והדבקה, שמנים, תכשירים לטיפול בפרח הקטוף ותכשירים לתברואה.

 

מחוץ לגבולות מדינת ישראל, מתמקדת פעילות גדות אגרו בייצור, בפיתוח ובקידום המכירות של המוצרים לפרח הקטוף (TOG, Long Life) .

 

מאז ומתמיד שקד צוות גדות אגרו על פיתוח תכשירים חדשים, בצד הרחבת הידע והשימוש בתכשירים הקיימים והמוכרים. בימים אלה נמצאים תכשירי הדברה נוספים על סף רישוי, בהרחבת תווית ובהליכי ניסויים ולמידה. אנו בטוחים שסל מוצרים זה יגדל בכמות ובאיכות, ויעמיד לרשות החקלאים מגוון תכשירים איכותי בגידולים השונים.

 

תודתנו נתונה למדריכי שה"מ במשרד החקלאות, לחוקרי מנהל המחקר החקלאי, לחוקרי הפקולטה לחקלאות באוניברסיטה העברית, לשירותים להגנת הצומח ובמיוחד לציבור החקלאים, על העזרה, על האמון ועל שיתוף הפעולה בשנות עבודתנו בצוותא ומקווים להמשך עבודה פורייה בעתיד.

 

צוות האגף החקלאי גדות אגרו

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד